30 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Srbija

Čukarički “izvukao” bod u Novom Pazaru

Fudbaleri Novog Pazara i Čukaričkog remizirali su danas 2:2 (2:1) u zaostalom meču drugog kola Super lige Srbije.

U utakmici pred oko 1.000 gledalaca na gradskom stadionu vidjena je veoma dobra igra oba rivala sa četiri postignuta gola, a poslije mnogo uzbuđenja oba tima su osvojila po bod.

Dva puta su Pazarci vodili, prvi put pogotkom Aganspahića iz jedanaesterca u 30. minutu, a drugi put kad je u drugom minutu nadoknade iz slobodnog udarca pogodio Mladenović.

Dva puta su se Brđani vraćali i na kraju su stigli do boda, prvi put kad je sjajno slobodan udarac izveo Stevanović, drugi put poslije gola sa bijele tačke Kajevića u 84. minutu.

Novi Pazar se i dalje nalazi na začelju tabele elitnog takmičenja sa 11 osvojenih bodova, dok je Čukarički na visokoj 3. poziciji.

U okviru 17. kola isti timovi će na Banovom brdu odigrati utakmicu u ponedjeljak.