28 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport

Plavima bod sa Voždovcem za beg sa dna tabele

Fudbaleri Novog Pazara i Voždovca odigrali su neriješeno 0:0 utakmicu 15. kola Linglong super lige Srbije.

Po veoma teškom terenu gradskog stadiona u Novom Pazaru koji je više ličio na oranicu Plavi su imali više od igre i stvarali šanse, ali u završnici nisu imali dovoljno sreće i umeća da dodju do tri veoma važna boda u borbi za opstanak

Stvarali su šanse fudbaleri Novog Pazara, a najzrelije su u prvom poluvremenu imali Dimiç, Lončar i Čečarić, ali je mreža gostiju ostala netaknuta.

Najveći žal ostaje prilika koju je u 71. minutu promašio vezista Dimić, kada je sa 5 metara potpuno neometan traljavo šutirao i promašio ceo gol.

Nakon ovog boda Plavi zauzimaju pretposlednju poziciju sa 16.bodova, a u slijedećem kolu opet na gradskom stadionu dočekuju četvrtoplasiranu Vojvodinu.