30 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Sandžaklije gazduju Super ligom Srbije! Neka se spremi Crvena Zvezda

Sedma pobjeda u nizu Novog Pazara ostvarena protiv Radničkog iz Kragujevca samo je nastavak fudbalske bajke koja je vinula Plave na lidersku poziciju na tabeli.

Fudbaleri Novog Pazara su rutinski savladali Radnički sa 3:1 na meču koji je odigran na stadionu “Čila Dača” u Kragujevcu.

Pazarska fudbalska čarolija upotpunjena je danas još jednom rutinskom pobjedom kojoj su najviše kumovali Islamović golom iz penala u 16. minutu, potom Stanojlović u 57. i evrogolom Bogdanovski u 63. minutu utakmice.

Jedini gol za domaćina postigao je nakon penala Tomić u poslednjem minutu prvog poluvremena.

Plavi su od 16. minuta imali igrača više nakon što je kao poslednji igrač odbrane, prilikom sviranja penala, iz igre isključen Ivanović.

U sledećem kolu Novi Pazar dočekuje Crvenu Zvezdu, a utakmica se igra na CaizCoin areni u nedjelju od 17 časova.