30 Aprila, 2024

Fudbaleri Novog Pazara izgubili u Lučanima

Fudbaleri Novog Pazara izgubili su u Lučanima od Mladosti sa 3:2 u meču 17. kolu Linglong super lige Srbije.

I nakon promjene trenera i same formacije u postavkama, očigledno da plavi momci veoma teško dolaze do željenog rezultata.

Lučanci su golom Markovića u 8. minutu došli do prednosti, koju je u desetom minutu anulirao Aganspahić svojim prvim golom u dresu Novog Pazara. Nakon toga Mladost dolazi do 2:1, kada je nakon očiglednu asistencije rukom od strane Bojovića u 23. minutu, neumoljiv bio Jovanović i tim rezultatom se otišlo na odmor.

Gosti su još jednim golom Aganspahića u 71. minutu došli do izjednačenja, ali je centarfor domaćih Bojović dva minuta prije kraja meča postigao gol i donio pobjedu lučancima, kojom im je obezbijedio 25 bodova i 9. poziciju u prvoligaskog karavana.

Novi Pazar je do sada osvojio 17 bodova i nalazi se na nezavidnom 15. mjestu na tabeli.