28 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar pobjedio u Nišu

Futsaleri Novog Pazara pobjedili su u Nišu sastav Vintersporta sa 7:2 (3:0) u okviru zaostale utakmice 17. kola Prve futsal lige Srbije.

Dominirao je KMF Novi Pazar u svim elementima igre i potpuno zasluženo uknjižio nove bodove koji ih drže na samom vrhu tabele.

U sjajnoj igri gostiju iz Novog Pazara golove u prvom dijelu meča su postigli Sadović u 6. minutu, zatim jedan za drugim u 14. i 15. minutu mrežu nišlija su zatresli Jovanović i Aleksić.

U istom ritmu su nastavili momci iz Sandžaka da igraju i u drugom polovremenu, te je nakon gola Stojiljkovića za domaćina autogol u korist gostiju postigao Ristić.

Do kraja meča Vintersport je smanjio preko Jankovića drugi pogodak, ali je ubrzo Sadović još jednom u 36. minutu bio precizan, a već u sledećem napadu Stojčevski postiže još šesti gol za pazarce, dok je konačan rezultat 7:2 postavio svojim drugim golom na meču Aleksić u poslednjim trenucima utakmice.

Kolo pre kraja prvenstva KMF Novi Pazar zauzima drugu poziciju na tabeli, dok prvo mjesto sigurno drži beogradski FON.