28 Aprila, 2024

Fudbaleri Novog Pazara pobjedili u gostima

Fudbaleri Novog Pazara savladali su sa 1:0 (1:0) fenjeraša Bačku kao gosti u 35. kolu Linglong super lige Srbije, te osvojili 42. bod u borbi za opstanak.

Almir Aganspahić ponovo je bio igrač odluke i svojim devetim golom u ovoj sezoni donio je tri veoma važna boda Novom Pazaru.

Almir Aganspahić, strelac gola za Novi Pazar

Igrao se 7. minut meča kada je centarfor plavih iskoristio odlično upućenu loptu Sisea i rezantnim udarcem glavom savladao golmana domaćih.

Dobra igra plavih u borbi za opstanak

U nastavku utakmice imali su plavi još nekoliko šansi, a dvije najizglednije nije uspio da realizije strelac jedinog gola na meču.

Fudbaleri Novog Pazara bili su bolji protivnik

Poslije ova 3 osvojena boda Novi Pazar se nalazi na 15. poziciji elitnog fudbalskog takmičenja,  a u narednom kolu gostovaće Metalcu iz Gornjeg Milanovca.