28 Aprila, 2024

KMF Novi Pazar remizirao sa Konjarnikom

U okviru 18. kola Prve futsal lige Novi Pazar je u hali Pendik protiv ekipe Konjarnika zabilježio neriješen rezultat 2:2.

Od četiri gola koja su viđena na meču između rivala sličnih kvaliteta tri su postignuta u prvom dijelu a jedan u drugom poluvremenu, te je utisak da je podjela bodova najpravednija prema viđenom na terenu.

Prvo je Mutavdžić doveo plave u vođstvo u golom u 4. minutu, da bi gosti u 7. minutu izjednačili preko Ratkovića, a Mutavdžić je svojim drugim golom na meču u 17. minutu donio prednost od 2:1 za sandžaklije, dok je tačku na ovu utakmicu postavio Bosnić šest minuta prije kraja.

Ova utakmica je bila i poslednja u okviru regularnog dijela prvenstva, te će plavi iz Sandžaka sa šeste pozicije u play off-u ukrstiti koplja sa trećeplasiranim FON-om iz Beograda.

Prvi meč igra se u Beogradu 27. aprila, a već tri dana kasnije zakazan je revanš u Pendiku. Eventualna majstorica bi se igrala ponovo u Beogradu.