28 Aprila, 2024

Još jedna medalja za Ćatovića u Kosjeriću

Nakon što je prije dva dana osvojio zlatnu medalju na trci u Kraljevu, Aldin Ćatović okitio se i bronzanim odličjem na uličnoj trci u Kosjeriću.

U okviru olimpijske ulične trke “Kosjerić” 2022. novopazarski atletičar Aldin Ćatović je u seniorskoj trci zauzeo treću poziciju.

Na ovoj trci AK Novi Pazar je imao još dvojica takmičara koji su istrčali dionicu od 4000 metara.

Nikola Mijailović je na ovoj trci zauzeo 4. mjesto, dok je kao 11. na cilj stigao Kabir Ziljkić.

Ova atletska manifestacija 19. po redu je održana u organizaciji Sportskog saveza opštine Kosjerić i podršku Olimpijskog komiteta Srbije, Sportskog saveza Srbije, Srpskog atletskog saveza, osnovne škole „Mito Igumanović“  i opštine Kosjerić.