29 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Novi debakl fudbalera Novog Pazara

Fudbaleri Novog Pazara su nastavili da ređaju poraze u play offu Super lige Srbije, a novu blamažu pred svojim navijačima doživjeli su porazom od ekipe TSC-a.

Gosti iz Bačke Topole očitali su pravu školsku lekciju ekipi iz Sandžaka savladavši ih ubjedljivo sa 4:1 na CaizCoin areni.

Mrežu Plavih prvi je načeo Petrović golom u 53. minutu, a Ratkov je sa dva gola, u 57. i 67. minutu, povisio na 3:0. Četvrti gol djelo je Vukića u 87. minutu, dok je Nikčević sa bijele tačke u 90. minutu sačuvao čast Novog Pazara postavivši konačnih 4:1 za TSC.

Veoma uočljiva je bila nesnalažljivost trenera Plavih Davora Berbera, koji je potpuno podbacio sa formacijom na terenu i izmenama koje su još više doprinijele katastrofalnoj igri sandžačke ekipe.

Novim porazom Plavi su dospjeli na 6. mjesto na tabeli, a u narednom kolu će gostovati šampionu države, Crvenoj Zvezdi.