28 Aprila, 2024
Aktuelno Novi Pazar Sport Srbija

Poraz odbojkaša Novog Pazara

Odbojkaši Novog Pazara izgubili su na gostovanju od ekipe Topličanina sa 3:2 (22:25, 25:21, 25:19, 18:25 i 15:13) u okviru šestog kola Prve lige Srbije. Utakmica je igrana u hali Zoran Đinđić u Prokuplju.

Nakon što su odlično otvorili meč i osvojili prvi set, Plavi su popustili i dozvoli domaćinu da drugi i treći set riješe u svoju korist.

U četvrtom setu su momci iz Sandžaka opet zaigrali angažovanije i rutinski ga osvojili, ali su u petom odlučujućem setu igrači Topličanina u samom finišu bili pribraniji i upisali svoju drugu ovosezonsku pobjedu.

Novi Pazar je i pored poraza sa dva osvojena seta upisao jedan bod i sada zauzima 4. mjesto na tabeli.

U hali Doguš će izabranici Aldina Zoranića u narednom kolu dočekati ekipu Smedereva.